Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės r. Tel.:(8 427) 47247

Su Lietuvos Kelmės skyriaus samariečių bendrijos pagalba, jau antrus metus mūsų Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras organizuoja vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklą.

Birželio 17-21 d. dalyvavome projekte ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“  Kelmės rajone. Stovyklos veiklų tikslas ne tik turiningai pailsėti, bet ir  skatinti bendravimą ir veiklą bendruomenėje, ugdyti  pasitikėjimo savimi, savarankiškumo, lyderystės įgūdžius. Stovyklos metu mes apsilankėme Tytuvėnų regioninio parko ,,Miško muziejuje“, dalyvavome edukaciniame užsiėmime, kur praplėtėme savo žinias apie Lietuvos gyvūnus.

Kadangi ši vasara saulutės negaili, tai aplankėme Bridvaišio ežerą, kur maudėmės, žaidėme sportinius žaidimus, mokėmės plaukti ir saugiai elgtis vandens telkiniuose.

Stovykloje mergaitės pasinėrė į karoliukų ir kriauklelių pasaulį, pasijuto papuošalų kūrėjomis, o berniukai įveikė dėlionę iš 500 detalių, ieškojome paslėpto lobio, skanavome pačių gamintais žagarėliais. Sužinojome apie vandens naudą ir mokėmės, kaip jį pasiskaninti įvairiomis uogomis, mėtų lapeliais, citrina ir kt.

Paskutinę stovyklos dieną keliavome Akmenų rūžos pažintiniu taku. Pakeliui rinkome žemuoges, susipažinome su miško augmenija. Nuvykome prie Gauštvinio ežero, kur po maudynių ir žaidimų kepėme dešreles.

Stovykloje laikas prabėgo įdomiai, prasmingai ir smagiai.

Pradinių klasių mokytojos