Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės r. Tel.:(8 427) 47247

Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro pradinukai dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotoje akcijoje „Aktyvus rugsėjis 2017“. Šia akcija  buvo siekiama skatinti sėkmingai pradėti naujuosius aktyvius mokslo metus, nes fizinio aktyvumo ir sporto pagalba palaikoma socialinė gerovė ir gebėjimai. Tai padeda sukurti ir stiprinti bendruomenę, ryšius su šeima, draugais ir bendraamžiais.

Rugsėjo 27 dieną paskyrėme aktyviam poilsiui gamtoje. Lydimi tėvelių, Centro darbuotojų  išvykome  prie Gauštvinio ežero, kur mūsų jau laukė bendraamžiai iš Tytuvėnų gimnazijos,  Mockaičių pagrindinės mokyklos skyriaus. Poilsiavietėje buvo saulėta, gaivu, nuotaikinga. Dalyvius maloniai nuteikė renginio svečiai: Tytuvėnų apylinkių seniūnas V. Ivanauskas, Tytuvėnų gimnazijos direktorė I. Stankuvienė, Mockaičių skyriaus vedėja L. Rekštienė.  Sporto šventės iniciatorius , Centro direktorius  R. Sadauskas pradėjo šventę ir palinkėjo sėkmės, geros nuotaikos, susirasti naujų draugų.

Po visuotinės  muzikinės mankštos, kurią vedė Centro muzikos mokytoja R. Paltarokienė,  pradėjome estafetes. Jas  ruošė Šedbarų ir Mockaičių pradinių klasių mokytojos.

Akcijos dalyviai entuziastingai, aktyviai sportavo, stengėsi kuo greičiau, tiksliau atlikti užduotis.

Pralaimėtojų nebuvo, kadangi mūsų pagrindinis tikslas – siekiamybė būti fiziškai stipriems, aktyviems ir sveikiems. Žinoma, mokyklų komandos buvo apdovanotos diplomais ir padėkomis, kurias įteikė Centro direktorius R. Sadauskas.

Pasibaigus renginiui mokiniai džiaugėsi, kad  tai puiki galimybė atsipalaiduoti, pakvėpuoti tyru oru, susirasti naujų draugų ir nors trumpam atsitraukti nuo kompiuterių.