Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės r. Tel.:(8 427) 47247

 2019 metais Kelmės rajono Šedbarų pradinės mokyklos – daugiafunkcio centro pradinių klasių moksleiviai dalyvavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos bei LTOK antrus metus organizuojamame projekte “Olimpinis mėnuo”, kurio tikslas – skatinti mažiausių Lietuvos moksleivių fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną.

Projekto „Olimpinis mėnuo“ metu 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų (54 savivaldybių) susipažino su sportu ir sveika gyvensena, buvo skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir net pamokose, išbandė įvairias mankštas ir žaidimus. Patirties bei žinių įgijo pedagogai: sulaukė vaizdinių rekomendacijų kaip vesti fizinio ugdymo pamokas, aktyvias pertraukas, patarimų apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, emocinį intelektą, bendradarbiavimą su tėvais ir kita.

2019 metų lapkričio 25 dieną Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete ministrai Aurelijus Veryga ir Algirdas Monkevičius drauge su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte burtų keliu išrinko 30 klasių, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus – nuo sportinės aprangos komplektų visai klasei, sporto inventoriaus, slidinėjimo, plaukimo, fechtavimo ar riedlenčių treniruotės su instruktoriumi, iki išmaniųjų apyrankių ar apsilankymo Vilniaus „Ryto“ ar Kauno „Žalgirio“ rungtynėse.

Tarp šių laimingųjų atsidūrė ir mūsų įstaiga, gavusi dovanų kuponą sporto inventoriui už 700 eurų. Šiandien dovanos jau atkeliavo į Šedbarus, nekantraujame jas išbandyti!