Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės r. Tel.:(8 427) 47247

…aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas… aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu… kai aš sergu, man turi būti suteikta medicinos pagalba… aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą… niekam nevalia manęs mušti… visi vaikai yra svarbūs… aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju… aš turiu teisę žaisti… Šiais žodžiais, paremtais  Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos nuostatomis, Šedbarų  pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius R. Sadauskas  birželio 1 dieną pradėjo šventę. Mūsų Centre, direktoriaus iniciatyva,  Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama jau ne pirmą kartą. Šiais metais šventės pagrindinis akcentas buvo muilo burbulai, todėl šventė pavadinta ,,Burbuladienis“. Į šventę su dovanomis atvyko Kelmės rajono meras  V. Andrulis, Tytuvėnų apylinkių seniūnas V. Ivanauskas, Vidsodžio pagrindinės mokyklos pradinukai  bei Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokiniai ir jų mokytojos. Džiaugiamės, kad mūsų Centro organizuotoje šventėje dalyvavo vaikai su savo tėveliais, seneliais.

Šiais metais šventėje dalyvavo žinoma dainavimo studija “Svirplys” iš Šiaulių. Visi šventės dalyviai kartu dainavo, žaidė, šoko. Po linksmo koncerto į dangų kilo skaidrūs kaip stiklas ir spalvingi kaip vaivorykštė muilo burbulai, kurie privertė aikčioti kiekvieną didelį ir mažą.

Šie muilo burbulai žavėjo ne tik mažuosius, bet nepaliko abejingų ir suaugusiųjų. Visi norintys galėjo išmėginti  savo jėgas juos leidžiant.

Padėkojęs visiems šventės dalyviams ir rėmėjams, Centro direktorius R. Sadauskas pakvietė prie vaišių stalo. Visi vaišinosi Centro darbuotojų iškeptu tortu ir arbata.