Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės r. Tel.:(8 427) 47247

Kviečiame ugdytinių tėvelius, mokytojus, mokyklos-daugiafunkcio centro darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos-daugiafunkcio centro gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti Šedbarų pradinei mokyklai-daugiafunkciam centrui. Tai paramos būdas, kuris iš Jūsų nepareikalaus papildomų išlaidų. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos-daugiafunkcio centro sąskaitą.

 

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190114129

Paramos gavėjo pavadinimas: Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras

Buveinės adresas: Darželio g. 6, Šedbarai, LT-86453 Kelmės rajonas

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai-daugiafunkciam centrui, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

 

PIRMAS BŪDAS: Galite atvykti pas mus ir mes padėsime užpildyti prašymo formą.

ANTRAS BŪDAS: Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).

Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą-daugiafunkcį centrą žr. aukščiau.

TREČIAS BŪDAS: Galite nuvykti į mokesčių inspekciją (VMI) ir ten užpildyti specialų formos FR0512 prašymą arba šį prašymą atsisiųsti iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) ir užpildžius jį, nusiųsti paštu į mokesčių inspekciją (VMI).

 

Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1d.

Per paramą gautos lėšos bus panaudotos ugdymo proceso modernizavimui, inventoriaus įsigijimui.

 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą, supratimą bei pagalbą!